Avukat Ekle

DİKKAT! Dolandırıcılık şüphesi ile Google üzerinden ilgili avukat ismini arayıp, sitemizde ilgili avukat bilgisini bulup iletişim bilgilerini kontrol ederek, kendisini avukat gibi tanıtan kişinin dolandırıcı olduğunu fark eden, bu nedenle bize teşekkür mailini gönderen bir çok kişi bulunuyor.

Sitemizde doğru veriler ve doğru iletişim bilgilerinin yer alması sonucunda, yanıltıcı bilgiler üzerinden mesaj veya arama yapan kişiler açığa çıkmış olacaktır. Böylece ne avukatın ne de karşı tarafın maduriyeti bir nevi önlenmiş olacaktır.

Dolandırıcılık olaylarına karşı sizde sitemizde güncel iletişim bilgilerinizi yayınlayarak, bu tür durumlara engel olabilirsiniz. Diğer türlü bilgileriniz sitemizde yer almadığında, sizin doğru avukat olup olmadığınızı, arama yapan ya da mesaj atan kişilerin dolandırıcı olduğunu ilgili kişiler bilemeyecekler ve bu durum da olumsuz sonuçlar oluşturabilir.

Ofis Bilgilerinizi Eklemenin Faydaları

  • ÖNCELİKLE Ofis bilgilerinizi ekleyerek, dolandırıcılıkların önüne geçebilirsiniz.
  • Ofis bilgilerinizi ekleyerek bulunabilir ve ulaşılabilir olmak için bir adım öne geçebilirsiniz.
  • Google aramalarında görünürsünüz. Ziyaretçi ofisinizin veya sizin adınızı, çalışma alanlarınızı arattığında sizi daha kolay bulabilir. Veya farklı bir firma bile bulmuş olsa, listen sizi ziyaret ederek iletişime geçebilir.
  • Ziyaretçiler en çok çalışma saatlerini, yol tarifini ve ofis adresini arıyor. Çalışma saatleriniz, adres ve yol tarifiniz ile mobil cihazlarda kolayca bulunabilirsiniz.
  • Harita üzerinden yol tarifi alarak ofisinize daha kolay ulaşılabilir.
  • İletişim bilgileriniz daha bulunur olacağından daha kolay geri dönüş alabilirsiniz.
  • Ofisiniz hakkında yazacağınız açıklama veya çalışma alanları ile ziyaretçilerin tercihi olabilirsiniz.

Lütfen Büro Bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Bankalar
PayTr Güvenli Ödeme Sistemi