İletişim


NOT: Avukat ile ilgili soru ve görüşlerinizi, ilgili avukatın sayfasındaki iletişim bilgilerine iletebilirsiniz.


avukatbilgisi.com ile ilgili herhangi görüş ve şikayetleriniz için iletisim@avukatbilgisi.com adresine mail atabilirsiniz.

avukatbilgisi.com web sitesinde avukat bilgilerinin düzeltilmesi için, ilgili avukat sayfasındaki Avukat/Arabulucu Düzelt butonunu kullanarak düzeltme yapabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizden kaldırılmasını istediğiniz bilgileri, bize mail olarak gönderdiğiniz de en geç 3 gün içinde kaldırılacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.

Kaldırılmasını istediğiniz url adresini veya ad,soyad ve baro bilgisini mailin içeriğine ekleyiniz. Eklenmediği taktirde kontrolün sağlanması zorlaşacağı için, bilgilerin kaldırılması süreci uzayabilir.


Hukuki Konulardaki Yazı ve Makalelerinizi Gönderin, Yayınlayalım.

Bir çok avukat,müvekkil ve hukuki konulara ilgili ziyaretçilerin, ziyaret etttiği avukatbilgisi.com web sitemizde organik ve ücretsiz olarak reklamınızı yapmak isterseniz, yetkin olduğunuz konuda bizlere yazdığınız bir makale veya yazınızı gönderirseniz, sizin adınıza yayınlamaktan onur duyarız.

Yazınızı; Yazar Adı ve Soyadı, Yazı Başlığı, Hukuki Kategori Bilgisi ve Yazı İçeriği ile beraber Word dosyası olarak iletisim@avukatbilgisi.com mail adresine gönderebilirsiniz.

Teşekkür ederiz.