Şırnak Barosu Avukat Utban Ayas

Avukat Utban Ayas 400 sicil numarasıyla Şırnak Barosu'na kayıtlıdır. Utban Ayas'nin adresi Dicle Mahallesi İpekyolu Caddesi Tahiroğlu Apt. No: 131/19 Silopi/şırnak'dir. Şırnak ilinin Silopi ilçesinde bulunmaktadır. Utban Ayas çalışma saatleri 7/24 arasındadır.

Avukat Utban Ayas Telefon, Adres, Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri

Şırnak Barosu Baro Levhası

Büro Adres : DİCLE MAHALLESİ İPEKYOLU CADDESİ TAHİROĞLU APT. NO: 131/19 SİLOPİ/ŞIRNAK

Telefon(İletişim) : 05354820501

Cep Telefonu : 05344165573

Çalışma Saatleri : 7/24

Türkiye´de ve Yurtdışında Bulunan Bireysel veya Kurumsal Nitelikteki Müvekkillerimizin Hizmet Talebini Karşılamak İçin Şırnak Merkezli Olarak Avukat Utban AYAS ve Avukat Mehmet Emin AYAS Tarafından Kurulmuştur. Hukuk ve Danışmanlık Büromuzda Ceza hukuku, Gayrimenkul hukuku, İcra iflas hukuku, Ticaret hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Yabancılar Hukuku, Sigorta Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Aile ve miras hukuku, Vergi hukuku, İdare hukuku, Finans Hukuku, Fikri mülkiyetler Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku  alanlarında kaliteli ve güvenilir hizmet verilmektedir. Müvekkillerimiz için sadece dava avukatlığı değil aynı zamanda hukuki problemler daha oluşmadan destek sunmaktayız.
Müvekkillerimizle güven esasına dayalı yakın ilişkiler kurmayı önemsiyoruz. Müvekkillerimizin kolaylıkla ulaşabileceği ve hizmet alabileceği bir yapıda çalışıyoruz.
 
Profesyonelliğimizden hiçbir zaman ödün vermeden, özenle ve gizlilik hususuna hassasiyet göstererek hizmet sunuyoruz. Büromuz şirketlere ve kişilere tüm hukuk ve iş uyuşmazlıklarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz müvekkilin hukuki güvenliğini öncelik edinerek, sorunun hukuki niteliğini saptar ve güncel hukuk uygulamaları ile mevzuat kapsamında en uygun çözümleri sunar.
 
Büromuz hukuki iş ve işlemlerde tüm süreç boyunca etkin ve profesyonel takip anlayışıyla hizmet vererek en iyi sonuca ulaşılmasını sağlamayı temel prensip edinmiştir. Bu prensip çerçevesinde tüm iş ve işlemleri müvekkil ile birlikte takip eder.
Avukat Utban Ayas telefon numarası, Avukat Utban Ayas adres bilgisi, Avukat Utban Ayas mail adresi ve çalışma saatleri bilgilerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Bu bilgiler avukatın izni ve bilgisi dahilinde web sitemizde yayınlanmaktadır.

Avukat Utban Ayas adres bilgileri, Avukat Utban Ayas telefon bilgileri ve Avukat Utban Ayas 'ın diğer iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Not: Yukarıda yer alan bilgiler size aitse ve web sitemizde yayınlanmasını istemiyorsanız, iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek bilgilerinizin kaldırılması talebinde bulanabilirsiniz. Talebiniz 3 iş günü içinde gerçekleştirilecektir.


302 Kişi ziyaret etmiştir.


Şırnak Barosu İletişim Bilgileri

Adres: Şırnak Barosu

Telefon: 0486 616 14 30 - 216 63 83

Fax: 0486 616 14 29 -216 63 83

Email: sirnakbarosu@sirnakbarosu.org.tr

Çalışma Saatleri 08:00 - 17:00


Utban Ayas Bürosuna Nasıl Giderim?

Utban Ayas adresine gidebilmek için, aşağıdaki yer alan "Yol Tarifi Al" butonuna tıklayarak, açılan sayfadan yol tarifi alıp koordinat bilgisine göre ilgili adrese ulaşabilirsiniz.

Yol Tarifi Al

Avukat Utban Ayas ait iş telefonu, cep telefonu ve whatsapp iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

05344165573

Avukat Utban Ayas adres bilgileri Dicle Mahallesi İpekyolu Caddesi Tahiroğlu Apt. No: 131/19 Silopi/şırnak 'dir.
Avukat Utban Ayas çalışma saatleri 7/24 arasındadır.